نتایج جستجو برای عبارت :

سوال هایی که همه خانم های باردار می پرسند

سوال هایی که همه خانم های باردار می پرسند
دوران بارداری چه برای خانم هایی که بارداری اول را تجربه می کنند و چه خانم هایی که چندمین دفعه بارداری آنهاست پر از سوال است. در ادامه 59 سوال و جواب که خانم های باردار می پرسند را می خوانید
ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید
مصرف قهوه در دوران بارداری یکی از سوال هایی است که ممکن است تمام خانم های باردار از پزشکان خود بپرسندکه در این متن به این موضوع می پردازیمقهوه از فواید بسیاری برخوردار است و افراد زیادی به آن علاقه دارند ولی اگر شما باردار هستیدو یا قصد بارداری دارید به شما توصیه میکنیم قبل از خوردن قهوه این مقاله را مطالعه کنید
مصرف قهوه در دوران بارداری چگونه است ؟

مصرف قهوه ممکن است برای خانم های باردار ضررهای زیادی داشته باشد و تحقیقات زیادی در رابطهب
رادیوگرافی دندان در بارداری مضر است یا نه؟

عوارض رادیوگرافی دندان برای زنان باردار

رادیوگرافی دندان در دوران بارداری و اثرات آن :
سوالی
که خانم های باردار از پزشکان خود می پرسند، اینکه آیا رادیوگرافی دندان
در دوران بارداری برای جنین شان مضر می باشد یا خیر؟ آیا این روش ایمن است؟
ادامه مطلب
کلا تجربه ضایع شدن توسط استاد اون هم توی کلاس مختلط با لحن تلخ استاد اصلا تجربه جذابی نیست که خداروشکر نمردم و تجربه اش کردم(!) راستش از ترم یک یه خانمی بود که اصولا خیییلی سوال میپرسید بعضا هم سوال هاش سوال های خوبی نبود خلاصه همواره راجع بهش بد فکر میکردم حتی یه مدت فکر میکردم داره خودنمایی میکنه! خلاصه زبانزد بود این خانم دیگه حتی امثال من که قصد کرده بودم هیچ خانمی رو نشناسم اولین مورد عهد شکنی م همین خانم بود بعضا هم بد ضایع میشد این خانم،
احتمال باردار شدن در دوران پریود
بخش زناشویی مجله زیبا - خانم هایی که دوره عادت ماهیانه کوتاه تری دارند ، بیشتر احتمال دارد در دوران پریود باردار شوند. اگر دوره عادت ماهیانه کوتاه تر باشد، یعنی دوره بین ۲۱ تا ۲۴ روز باشد، تخمک گذاری زودتر اتفاق می‌افتد
به ادامه بروید
ادامه مطلب
عکاسی بارداری در آتلیه بارداری
دوران بارداری از مهم ترین دوران زندگی خانم ها محسوب میشود که باید بار سنگین فرزندشان را بر دوش بکشند .
برخی از خانم های باردار در این دوران فکر میکنند که زیبا نیستند و به همین دلیل هم از گرفتن عکس امتناع میکنند . اما در دوران بارداری هم میتوان شاد بود ، از زیبایی خاص دوران بارداری لذت برد و از خود عکس های زیبا و ماندگار ثبت کرد .
پس باید از گوشه گیری کناره بگیریم و به دوربین نزدیک شویم .
چرا که اگر عکاسی بارداری ند
بهترین فصل برای باردار شدن,آموزش زناشویی
پژوهشگران میگویند فصل تابستان بهترین فصل برای باردار شدن است. این مسئله نه تنها روی خلق و خوی نوزاد در آینده بلکه روی سلامت عمومی وی خصوصاً اگر دختر باشد اثر مثبت خواهد داشت.
ادامه مطلب
چرا کاشت ناخن باعث قارچ میشود؟

عموما در طراحی ناخن و کاشت آن ریسک عفونت های قارچی و باکتریایی در ناخن ها به شدت بالا می رود، این امر به سبب عدم تنفس بافت ناخن می باشد. نکته مهمی که در کاشت به روش قاب می توان به آن اشاره کرد و یکی از اصلی ترین مشکلات در این نوع کاشت بوده، تحریک ناحیه اطراف ناخن و سست شدن اتصال بافت دور ناخن با بخش اصلی و یا همان ناخن می باشد، که این فضای ایجاد شده به راحتی اجازه ورود هر گونه باکتری و قارچی را خواهد داد، که در نتی
آیا بیماران تنبلی تخمدان، «باردار» می‏شوند؟
یکی از مهم‏ترین دغدغه خانم‏های مبتلا به سندروم تخمدان پلی‏کیستیک (PCOS) (یا همان تنبلی تخمدان)، «بارداری» است، چرا که این بیماری، امکان باردار شدن را تحت تاثیر قرار می‏دهد.
تقریباً از هر ١٠ زن، یک نفر ممکن است به تنبلی تخمدان مبتلا و با مشکلات باروری ناشی از آن مواجهه باشد. اما این، بدین معنا نیست که فرد برای همیشه دچار نازایی شده و هرگز نتواند بچه‏دار شود.

ادامه مطلب
آدم‌های امن،چه کسانی هستند؟

آدم های امن، افرادی هستند که همه چیز را می‌توانی بهشان بگویی و بدون اینکه قضاوت یا تحقیرت کنند، میتوانی کنارشان احساس بودن کنی ...

اینها تا لباسی تازه تنت ببینند نمی‌پرسند از کدام مغازه خریدی؟ مارکش چیه؟ چند خریدی؟می‌گویند: چقدر قشنگه، بهت می‌آید، من عاشق این جنس ژاکتم.

از سفر که برگردینمی‌پرسند کجا رفتی؟ با کی و چرا رفتی؟ اسم هتلش؟ چه‌قدر هزینه شد؟می‌گویند :خوش گذشت؟ سرحال شدی؟ماشین تازه بخری،نمی‌پر
طبق ماده 1140 قانون مدنی که بیان می کند: « طلاق زن در زمان قاعدگی و یا در حالت نفاس جایز نیست مگر اینکه زن یا زوجه باردار بوده و یا طلاق قبل از زناشویی واقع گردد و…» و نیز طبق ماده 1153 قانون مدنی: «عده طلاق و فسخ نکاح و بذل مدت و انقضاء آن در مورد زن باردار و حامله تا زمان وضع حمل وی است». در ماده 1154 قانون مدنی نیز بیان شده است که عده وفات چه در عقد دائم و چه در عقد موقت چهار ماه و 10 روز است مگر آنکه زوجه باردار باشد که در این صورت عده وفات تا زمان وضع ح
خانم معلم ریاضی که به یک پسر هفت ساله بنام آرنو ریاضی یاد میداد ، از او پرسید : « آرنو اگر من به تو یک سیب و یکی دیگه سیب و یکی بیشتر سیب بدهم ، تو چندتا سیب خواهی داشت » ؟ بعد از چند ثانیه آرنو با اطمینان گفت : « چهارتا » !!! معلم نگران شد ؛ انتظار یک جواب صحیح و آسان را داشت . خانم معلم ناامید شده بود . او فکر کرد شاید بچه خوب گوش نکرده است . این بار تکرار کرد : « آرنو ، خوب گوش کن ؛ سوال خیلی ساده است و تو میتونی جواب صحیح بدی اگر به دقت گوش کنی .

ادامه
درد شکم در بارداری را چگونه درمان کنیم

درد شکم در بارداری
درد حاد شکم در بارداری طبیعی است؟ در طول بارداری بدن خانم باردار
تغییرات زیادی خواهد داشت و همه این تغییرات شاید باعث ناراحتی و از جمله
شکم درد در این دوران شود. اما درد شکم در بارداری میتواند موجب نگرانی
چگونه می توان با تنبلی تخمدان باردار شد؟

در اغلب مبتلایان به بیماری  تنبلی تخمدان،تخمک گذاری نامنظم و غیرقابل پیش بینی است

یکی از مهم ترین دغدغه های خانم هایی که مبتلا به سندروم تخمدان پلی کیستیک یا تنبلی تخمدان هستند باردار شدن است. اگر خودتان مبتلا به سندروم باشید یا در میان اطرافیان تان کسی را می شناسید که تنبلی تخمدان دارد لابد می دانید که این بیماری امکان باردار شدن را تحت تاثیر قرار می دهد. اما چطور چنین اتفاقی می افتد؟
ادامه
رسانایی الکتریکی به مفهوم قابلیت هدایت جریان الکتریکی در یک ماده، و یکای آن در سیستم استاندارد بین‌المللی واحد ها، زیمنس است. در بعضی از مواد، انتقال بار الکتریکی از نقطه ای از ماده به نقطه دیگر آن به آسانی صورت می‌گیرد و در بعضی چنین نیست. به عنوان مثال اگر سر یک سیم مسیرا به میلهٔ نایلونی باردار و سر دیگر آن را به یک گلوله چوب پنبه‌ای که در ابتدا بدون بار است، وصل کنیم، با نزدیک کردن اجسام باردار دیگر، معلوم می‌شود که گلوله باردار شده‌
سوال: چرا آقایان موقع غذا خوردن حرف نمیزنند ولی خانم ها حرف میزنند ؟
- جواب مرد: چون مردها مودب تر هستند
- جواب زن : چون مردها کم هوش هستند و در آن واحد نمیتوانند دو کار رو باهم انجام بدهند
سوال: چرا خانم ها  دو برابر مردها حرف میزنند؟
جواب مرد: چون کم حرفی نشانه خرد است
جواب زن: چون زنها باید هر چیزی را دوبار تکرار کنند تا مردها متوجه شوند
سوال: چرا خدا ابتدا مرد را آفرید بعد زن را ؟
جواب مرد: چون مرد بهتر از زن است
جواب زن: چون اول خدا میخواست تمرین
سوال : اتودسک مایا
نوع سوال : تشریحی- تستی-  جای خالی
شاخه : کاردانش
رشته : تصویرسازی و جلوه های ویژه ی  رایانه ای
هنرستان : کاردانش ایران
طراح : سرکار خانم  موسوی
شهرستان : سراوان
زمان : آبان 98
فایل word:دریافت
فایل pdf:دریافت
پاسخنامه:دریافت
توجه: نمونه سوال از فصل 1 و2و 3 جزوه خانم مهندس طالبی و فصل 1 و 2 جزوه خانم مهندس راشکی طراحی شده است
آیا کسی با ای یو ای باردار شده است ؟
آی یو آی یکی از درمان های ناباروری است که نسبت به روش های مشابه مانند آی وی اف دردسر کمتری داشته و ارزان تر نیز تمام می شود. در برخی از موارد معمولا زوجین با آی یو آی شروع می کنند و اگر از آن پاسخی نگرفتند به سراغ آی وی اف می روند.
هنگامی که آی یو آی را انجام می دهید چه انتظاری باید داشته باشید؟
‏ آی یو آی معمولاً فرایندی بدون درد و کم دردسر است. اگر این فرایند در سیکل طبیعی یک زن انجام شود معمولا به هیچ درمانی
7 دختر نوجوان پس از اینکه به اردوی دسته جمعی با اولیای مدرسه رفتند پس از بازگشت از اردو باردار به خانه برگشتند. این مدرسه ۲۸ نفر از دانش اموزان دختر را به این اردوی علمی در سارایوو(پایتخت صربستان) میبرد.ولی ۷ نفر از ان ها باردار به شهرشان برمیگردند.

۷ دختر بین ۱۳ و ۱۴ ساله بوسنیایی بعد از اردوی ۵ روزه مدرسه باردار به خانه هایشان برگشتند. این مدرسه که در شهر بانجا لوکا قرار دارد دانش اموزان خود را برای بازدید های علمی به مدت ۵ روز به پایتخت می
«درد را از هر طرف بنویسی درد است.» این جمله را شاید بار‌ها شنیده باشید. درد که بیاید فرقی نمی‌کند از کجا شروع شود و کجا را درگیر کند مهم آن لحظه‌ای است که به دنبال یک قرص مسکن تمام خانه را زیر و رو می‌کنید. همان طور که درد جزء جدا نشدنی زندگی است مسکن‌ها هم نقش روزانه خود را ایفا می‌کنند. در هر کیفی یک ورقه قرص مسکن وجود دارد با نام‌ها و دوز‌های مختلف.
قرص‌های ایرانی و خارجی که تنها با عنوان مسکن شناخته می‌شوند، اما چقدر در موردشان می‌دانی

در طی چند سال گذشته آمار عکاسی های بارداری به شدت بالا رفته است و برعکس حدودا ۷-۸ سال پیش خانم های باردار اشتیاق عجیبی برای داشتن عکاسی بارداری از خودشان نشان میدهند که این کمی عجیب است . 
تصور کنید شکمی را که ۱۰ برابر بزرگتر از حالت عادی خودش است ، با بدنی پف کرده و سنگین شده بخواهید بیاید جلوی دوربین عکاس قرار بگیرید و عکاسی بارداری داشته باشید .
این مسئله علاوه بر عجیب بودنش زیبا هم است ، البته تحت شرایطی که بدانید با چه عکاسی میخواید این
این روزها 90 درصد آدم‌ها وقتی به من می‌رسند دیگر از اوضاع کارم نمی‌پرسند، مسائل و مشکلات اجتماعی شهر را جویا نمی‌شوند، نمی‌پرسند فلان خبری که در مورد فلان مدیر منتشر شده است چقدر صحت دارد؟ حتی به شکل عجیبی دیگر ملامت و سرزنشم هم نمی‌کنند که چرا رفتی یک شهر دیگر تنها زندگی می‌کنی و دختر که از خانواده‌اش دور نمی‌شود!!! در عوض به محض روبرو شدن با من می‌پرسند: "تاریخ عروسیتون کِی هست؟" بعد بلافاصله می‌گویند: "تو تابستون نباشه‌ها، بنداز پایی
ای دلا دل بزومه شه دل ره نارمه لیلا خانم
ای عمارت دکشیمها منزل ره نارمه لیلادخانم
عمارت دکشیما چوی خلیلی لیلا خانم
همه در وطن و من در غریبی لیلا خانم 

ای عزیزم ناله نکن ناله نکن لیلا خانم
منه بسوته دل ره پاره نکن لیلا خانم
منه بسوته دل گلاب شیشه لیلا خانم
گلاب شیشه ره ته ضایع نکن لیلا خانم

هی های برو های نشو بهار بلبل لیلا خانم
ته وسه خونما منزل به منزل لیلا خانم
نشانه‌های مردی که داره بازیتون میده.

یکی از درگیری‌های فکری زن‌ها در رابطه با مردها، فکر کردن به سرانجام یا نتیجه یک رابطه است. زن‌ها مدام از خود می‌پرسند: آیا به من علاقه دارد؟ آیا به من فکر می‌کند؟ آیا قصدش از ادامه این دوستی، ازدواجه؟
علت این سوال‌های بی‌پایان، نگرانی بیشتر خانم‌ها نسبت به اقایون می‌باشد، و این مربوط به یکی از تفاوت‌های اصلی بین زن و مرد است.

برای زنی که وارد یک رابطه دوستی می‌شود، این نکته بسیار حائز اهمیت است
اکنون شروع فصل آنفلوانزا است و بسیاری در مورد واکسن آنفلوانزا سوال می
پرسند. وقتی مطب کار می کردم تعدادی باورهای غلط در مورد واکسن آنفلوانزا
هم میدیدم. مثلا یکی می آمد و میگفت میخوام از واکسنهایی به بچه ام بزنم که
وقتی میزنن تا یکسال سرماخوردگی نمی گیرد و از این قبیل حرفها.
حقیقت این است که بیماری آنفلوانزا با سرماخوردگی فرق دارد و دو ویروس
کاملا جداگانه هستند و تصور اینکه با تزریق واکسن جلوی سرماخوردگی را میشود
گرفت، تصور اشتباهی است. م
             هیچ چیز در این دنیا قطعی نیست،
                        به جز مرگ و مالیات.
             بنجامین فرانکلین

چند وقته که با چالش بزرگی روبرو شدیم . خانم سالمندی که زندگی را برای خانواده اش سیاه کرده ...
همه می پرسند چرا ؟! و هر کسی حرفی می زنه . 
فکر میکنم جواب سوال را بدونم .
اضطراب شدید و ناخودآگاه مرگ . ترس از مردن !
دقت کردید که بار اضطرابی واژه ی مردن بشدت کمتر از مرگ هست ؟!
و بار اضطرابی عبارت" ترس از مرگ "بشدت بیشتر از کلمه ی مرگ هس
توی اینستاگرام بودم که کلید  explore رو همین جوری زدم یکی از مطالبی که اومد و حتما هم تصادفی هست! عکسی بود از صفحه ی خانم مسیح علی نژاد با این سوال بالا!گفتم بهتره از خود آقای فردوسی بپرسیم که نظرشون چیه، گشتم و مطالبی پیدا کردم که پای عکس صفحه ی خانم علی نژاد کامنت بذارم که دیدم مسدود شده ام!یادم نمی یاد کی به صفحه ی ایشون سر زدم و چی گفتم ولی همین رو مطمئنم که همیشه سعی ام این بوده که مودبانه صحبت کنم ولی ظاهرا این خانم پر مدعا تحمل حرفای مودبانه
در نوشته وکیل پایه یک مرد و بررسی طلاق زن باردار می خواهیم تا در رابطه با نحوه طلاق زن باردار به بحث و بررسی بنشینیم. همچنین با استناد به قانون و با بیان وکیل پایه یک در مواردی زوج و زوجه با یکدیگر تفاهم داشته باشند که از یکدیگر جدا شوند ، امکان صدور رای با عنوان طلاق زن باردار وجود نخواهد داشت زیرا هر دو طرف مبادرت به طلاق دارند و یه امر تفاوقی در حال انجام است. در نظر داشته باشید که در این نوشته سعی شده است تا از نظرات وکیل پایه یک استفاده شود
هنوزم نمی فهمم چرا کشوری که عنوان اسلامی رو پیش از اسمش یدک می کشه، اینترن های آقا رو برای بخش زنان به کار می گیره. وقتی چهره معذب و مضطرب خانم های باردار رو تصور می کنم، بیشتر شرمنده می شم. شرمندگیم وقتی مضاعف می شه که سر و کله اون آقا ناگهان پیدا بشه و خانم باردار حین زایمان، شوک بخوره که مَرد اینجا چه کار می کنه! و همین شوک توی اون شرایط، کافیه تا زایمانش رو مختل کنه.
شرمندگیم زمانی تبدیل به عصبانیت می شه که می بینم همین مسئله شده اسباب جوک و خ
آمپول ضد بارداری (DMPA) یکی از روش‌های پیشگیری از بارداری است که هر ۳ ماه یک بار، تزریق می‌شود. در صورتی که به طور منظم هر سه ماه یک بار این آمپول تزریق شود، در سال اول استفاده تا ۹۹.۷ درصد از بارداری پیشگیری می‌کند. این آمپول با جلوگیری از تخمک‌گذاری، دشوار کردن رسیدن اسپرم به رحم و همچنین تأثیر بر مخاط داخلی رحم از باردار شدن خانم‌ها، جلوگیری می‌کند. این شیوه پیشگیری از بارداری به دلیل سهولت و همچنین ضریب بالای اطمینانی که دارد، مورد توجه
آتلیه بارداری
عکاسی بارداری در آتلیه بارداری از بهترین روش ها برای ثبت لحظات به یاد ماندنی و زیبای بارداری هر مادری است .
در عکاسی بارداری انتخاب لباس مناسب و ترکیب بندی رنگ ها و نوع لباس پوشیدن شما بسیار مهم و اساسی است .
دوران بارداری یکی از مهم ترین و به یاد ماندنی ترین دوران های زندگی یک مادر است و ثبت این خاطرات زیبا از کارهای بسیار مهم است تا بتوانند در آینده ی نزدیک و یا دور  این خاطرات زیبا را  یادآوری کنند .
عکاسی بارداری در آتلیه بارد
باردار نشدن در ماه اول چه علتی دارد؟ متخصصان
می‌گویند کسانی که به بیماری‌های التهابی ناحیه لگن دچار هستند یا برخی
دیگر از بیماری‌های مزمن حوزه زنان و زایمان مثل اندومتریوز آزارشان
می‌دهد، برای مادر شدن، باید ابتدا بیماری‌هایی که دچارش هستند را درمان
کنند.

بیشتر
زوج ها طی سه ماه بعد از اقدام باردار می شوند. البته این زمان به دلایلی
ممکن است کم یا زیاد شود بالا رفتن سن مادر، داشتن عادت های رفتاری و جسم
دیشب خواب خانم اُ رو دیدم معلم ادبیات فارسی اول و دوم دبیرستان . خانم اُ هیکل بسیار درشتی داشتن و قد 170 و بسیار رعب و وحشت ایجاد میکردن موقع درس پرسیدن و موقعی هم که کامل درس رو بلد بودی میگفتن برو بشین ولی پررو نشو خلاصه که اسم خانم اُ همواره برای من با رعب و وحشت همراه بود . دیشب خواب دیدم که امتحان ادبیات داریم ولی انتهای امتحان 5 نمره از آناتومی سوال دادن منم هرچی میگفتم خانم شما آناتومی از کجا بلدین می‌گفتن من دانشجوی پزشکی بودم انصراف داد
خانم حسنی (همان حسنی مکتوب که به مکتب هم نمی‌رفت که البته این‌جا، من باشم) بعد از یک سال و دیرتر از اکثر دوستان و هم‌کلاسی‌هایش، به کلاس رانندگی می‌رود.او نمی‌دانست که راندن خوش می‌گذرد، وگرنه زودتر اقدام می‌کرد.خانم حسنی و مربیش، خانم. گ -که خانم قدری هم بود- در همان دو روز اول در خیابان متلک‌های زیادی شنیدند، آنقدری که خانم حسنی ترجیح داد به‌جای شمردن آن‌ها، بر رانندگی خود تمرکز کند. خانم حسنی با خودش فکر کرد که دلش برای متلک‌اندازند
 بعضی‌ها از ما می‌پرسند: شما موافقید زن‌ها بروند کار کنند؟ ما می‌گوییم: البته، ما با بیکاری خانم‌ها مخالفیم، زن اصلاً باید کار کند. البته کار دو جور است: یکی کار داخل خانه و یکی کار بیرون خانه، هر دو کار است؛ اگر کسی استعداد دارد در کارهای مربوط به بیرون منزل، باید انجام بدهد، خیلی هم خوب است. منتها یک شرط دارد، باید جوری باشد که این اشتغال – حتی در داخل خانه – به پیوند زن و شوهر لطمه‌ای نزند. بعضی از خانم‌ها هستند که خودشان را از صبح تا شب
باردار نشدن در ماه اول چه علتی دارد؟ متخصصان
می‌گویند کسانی که به بیماری‌های التهابی ناحیه لگن دچار هستند یا برخی
دیگر از بیماری‌های مزمن حوزه زنان و زایمان مثل اندومتریوز آزارشان
می‌دهد، برای مادر شدن، باید ابتدا بیماری‌هایی که دچارش هستند را درمان
کنند.

بیشتر
زوج ها طی سه ماه بعد از اقدام باردار می شوند. البته این زمان به دلایلی
ممکن است کم یا زیاد شود بالا رفتن سن مادر، داشتن عادت های رفتاری و جسم
خانم ها به چه کسانی رای خواهند داد: 
به کسانی که خانم خود را با اسلحه به قتل می رسانند؟
به کسانی که مثل مهاجرانی و نجفی و برخی مسوولان الان، چند همسر دارند( گاه بیش از ۴ همسر)؟

به کسانی که به جای اشتغال و ازدواج خانم ها،  دغدغه شان رفتن چند نفر خانم به ورزشگاه است؟
کسانی که با بی ادبی به خانم جوان در جمع می گوید قرص ضد بارداری همراه داشته باش؟

کسانی که از بزرگترین هنرهایشان این است که به جای استفاده از ظرفیت خانم های نخبه، عکس زن ها را در تابل
عکاسی بارداری
اگر نگاهی به ۷-۸ سال قبل بیاندازیم میبینیم که خانم های باردار اصلا علاقه ای به گرفتن عکس بارداری از خودشان نداشتند اما امروز آمار کسانی که مشتاق گرفتن عکس بارداری هستند بسیار بالا رفته است و خیلی خوب است .
بیشتر بدانید: آتلیه بارداری
فکرش را بکنید .. با بدنی غیر نرمال و عجیب که شکمی ده برابر قبل از خود دارد می آیید جلوی دوربین و عکاسی بارداری انجام میدهید .. فوق العاده است .
این اتفاق کمی  عجیب است اما به شدت زیبا و ستودنی است  ، ال
آتلیه بارداری 
(نکات مهم عکاسی بارداری )
دوران بارداری به قدری شیرین و جالب است که بعید میدونم مادری باشد که نخواهد این دوران به خصوص و با ارزش را ثبت کند .
ثبت دوران بارداری نه تنهادر آینده برای فرزندانتان جذاب خواهد بود بلکه میتواند در عرض چند ثانیه به راحتی خاطرات خوش گذشته را برایتان تداعی کند .
اما آیا عکاسی بارداری به همین راحتی است ؟‌هر کسی قادر به انجام دادن آن است ؟
فکر میکنید این کاری است که بتوانید بدون داشتن تخصص و تجربه ی کافی از
زمانی‌که خودم را به کسی معرفی می‌کنم و می‌گویم که مربی پیلاتس هستم، عکس‌العمل‌ها بسیار دیدنی و متفاوت است. افرادی‌که با این رشته ورزشی آشنایی دارند، همگی ابراز علاقه می‌کنند و برای پیشرفت بیشترشان در پیلاتس سؤال‌های زیادی می‌پرسند. کسانی هم که هیچ آشنایی با این رشته ورزشی ندارند، دائماً سؤال‌های عجیب و غریبی براساس شایعات می‌پرسند. عده‌ای از این افراد ناآگاه می‌گویند: حیف که به‌خاطر آسیب‌دیدگی‌ام هیچ وقت نمی‌توانم پیلاتس کار
شاید شما هم از آن دسته دوستانی هستید که فکر می‌کنید
خانم‌های باردار نباید دست به سیاه‌وسفید بزنند. باید گفت که سخت در اشتباهید! ورزش
منظم در دوران بارداری به خانم‌های باردار کمک می‌کند سالم بمانند و احساس خوبی داشته
باشند. ورزش در بارداری مزایای زیادی دارد؛ شکل و حالت بدن را خوب نگه می‌دارد و از
مشکلات شایعی چون خستگی و کمردرد جلوگیری می‌کند. در این مقاله در مورد فواید ورزش
برای زنان باردار، ورزش‌های مناسب و نامناسب در بارداری و ۵ حرکت
آیا باردار هستم؟
تاخیر در قاعدگی، می تواند اولین نشانه بارداری باشد. در این مواقع معمولا خانم ها از تست های خانگی بارداری یا همان بِی بی چک استفاده می کنند. اگر نشانه های اولیه بارداری مثل خونریزی لانه گزینی را نیز داشته باشید، حتی لازم است که قبل از عقب افتادن قاعدگی تان، از تست بارداری خانگی استفاده کنید.
برخی از بی بی چک ها حساس تر از انواع دیگر هستند و می توانند وجود بارداری را چند روز پیش از عقب افتادن قاعدگی نیز نشان دهند. اما بعد از ا
یادمه بچه بودم و تو اتوبوس بین دو تا جوون دعوا شده بود و به هم فحش میدادنبقیه مردها هم هی میگفتن فحش ندید خانم اینجا نشستهولی تو این دوره زمونه آدم از خانم ها یه چیزهایی میبینه که اصلا در موردش صحبت نکنیم بهترهیه زمانی زن ها معروف بودن به داشتن حیاولی الان شوخی هایی میکنن که عفت زنانه خودشون رو زیر سوال میبرنچه بلایی سر زن هامون اومده که انقدر بی حیا شدن؟
این پسرهایی که دانشجو هستن و تو خوابگاه تشریف دارن یا کسانی که به واسطه کاری با هم خونه گرفتن، اگر باردار میشدن، آخر ترم یا پایانِ کاری با بچه به بغل برمیگشتن خونه!
یا اگر تست کنن میبینید که علی رغم ادعایی که دارن، از عقب .... بله...
بعد بازم ادعا دارن که دخترها و زن ها چنین و چنانند.
دیدم که میگم ها.
البته من کسی نیستم که قضاوت کنم کسی رو. اینکه گناه داره یا نداره به من یا کسی مربوط نیست. فقط منظورم اینه جا نماز آب نکشید. همونی باشید که هستید.
زایمان فیزیولوژیک یعنی طی شدن روند طبیعی زایمان،  بدون هر گونه دخالت دارویی و پزشکی
 در زایمان فیزیولوژیک ، خانم باردار با دردهای کاملا طبیعی خود مراجعه میکند و پرونده بستری در بلوک زایمان تشکیل میشد . اما دیگر از وصل کردن سرم و خوابیدن روی تخت و غذا نخوردن و ...خبری نیست ! در زایمان فیزیولوزیک تمام سعی مان بر این است که فرد احساس راحتی کند . همه کس و همه چیز در اختیار مادر باردار قرار دارد که فقط راحت باشد . احساس غریبی نکند .وجود همراه زایمان
تاثیر مثبت و شگفت انگیز عسل بر زنان باردار
زنان در هنگامی که متوجه می شوند باردار هستند با لیست بزرگی از کارهایی که برای مطمئن شدن از رشد مناسب جنین است روبرو می‌شوند ، پزشکان به زنان باردار توصیه می‌کنند که تغییراتی را در رژیم غذایی خود ایجاد کنند و از غذاهای خاصی که احتمال بالا رفتن خطرات تهدید کننده سلامتی جنین می شود ، صرف نظر کنند. ادامه مطلب تاثیر مثبت و شگفت انگیز عسل بر زنان باردار ادامه مطلب...
صفات ارثی پدر : زمانی که شما مشتاقانه منتظر به دنیا آمدن فرزندتان هستید، ممکن است برای شما و اطرافیان هم این سوال به وجود بیاید که فرزند شما بیشتر شبیه چه کسی است پدر یا مادر ؟
اکثر مردم در مورد رنگ چشم و وزن نوزاد پس از تولد سوال می‌پرسند، اما موارد دیگری مانند رنگ مو و….. وجود دارد. حتما می‌دانید بعضی از صفات ارثی هستند و از والدین به فرزندان به ارث می‌رسند.
صفات ارثی که کودک از پدر خود به ارث می برد
در ادامه به ۷ صفت اشاره می‌کنیم که کودک اح
ماساژ در منزلماساژ آقایان - ماساژ بانوانماسور خانم - ماساژور خانمانجام کلیه خدمات ماساژ در شمال و غرب تهران
✅ خدمات ماساژ توسط ماساژور خانم در تهران✅ ماساژور خانم در منزل - ماساژور خانم در محل کار✅ ماسور خانم در شمال تهران - ماسور خانم در غرب تهران✅ ارائه کلیه خدمات ماساژ در منزل و محل کار شما فقط با یک تماس✅ ارائه دهنده تمام سبک های ماساژ توسط ماساژور های خانم با تجربه✅ ماساژ ریلکسی ✅ ماساژ فول ریلکسی ✅ ماساژ سوئدی ✅ ماساژ تایلندی ✅ ما
پیامک یکی از شنوندگان رادیو به سوال مجری که ده سال دیگه کجایید و چیکار میکنید؟
ده سال دیگه با خونواده و نشستیم و میگم یادش بخیر ده سال پیش خدابیامرز خانم صداقتی برنامه اجرا میکرد ما گوش میدادیم :)
مجری برنامه (خانم صداقتی) : 
عمو چنگیز:
پیام دهنده:
و باز مجری:
دوران بارداری لذت بخش خواهد بود اگر بدانید که این دوران را چگونه بگذرانید.یکی از مشکلات خانم های باردار خوابیدن و استراحت کردن است اما نگران نباشید ما به شما می گوییم چگونه استراحت کنید
به ادامه بروید
ادامه مطلب
شاید سوال خیلی از خانم ها این باشد که بهترین سن برای بچه‌ دار شدن چه سنی است. خیلی از بانوان به علل مختلف مثل پیشرفت در کار، گذراندن بی‌دغدغه دوران جوانی یا راحت‌تر سفر رفتن با همسرشان، بچه‌دار شدن را عقب می‌اندازند. همه این دلایل با آنچه که باور عموم می‌گوید که بهترین سن برای بچه‌دار شدن خانم‌ها در دهه‌ی بیست تا سی سالگی است، در تناقض شدیدی است !!!

اما این نظریه‌ها هر روز در حال تغییر و تکامل هستند. امروز محققان نظری کاملاً متفاوت
سلام
من یه سوال در مورد استخدام نیروی خانم دارم. امروز داشتم دنبال کار تو راهنمای همشهری میگشتم که به یه آگهی استخدام برخورد کردم. طرف نزدیک 30 تا کارمند میخواد همه رو داره از خانم ها انتخاب میکنه.
میخواستم ببینم چرا خانم ها حاضرن با حقوق کمتر به جای آقایون برن سرکار و در نتیجه اون امثال این شرکت فقط نیروی خانم بگیرن؟
تو آگهی کارمند همون راهنمای همشهری برید ببینید از هر 10 تا آگهی 8 مورد نیروی خانم میخواد و اون 2 مورد دیگه که آقا میخواد یا برای ر
از رسوماتی که در جلسه خواستگاری انجام می شود اینست که دختر و پسر به جای خلوت تری از خانه می روند و با هم حرف هایشان را می زنند. در این جلسه معمولا هم دختر و هم پسر سوالاتی از طرف مقابل می پرسند. اگر جواب های طرف با خواسته هایشان فاصله داشته باشد، جواب منفی داده و اگر نزدیک باشد به بررسی گزینه های دیگر می پردازند. در ادامه مطلب سوالاتی برایتان مطرح کرده ایم که پیشنهاد می کنیم آنها را از خواستگارتان بپرسید. این سوال شامل همه موضوعات مهم برای ازدو
تیاتری از پارسا پیروزفرو توی تیاتر شهر دیدم...موضوع جالبی داشت ولی یکم کند پیش میرفت به نظرم و اینکه من خیلی خیلی حس مزاحمت ایجاد کردن برای دوستی که باهام اومده بود داشتم...سعی میکردم لذت ببرم ولی اخراش دیگه واقعا این حس بدی که داشتم باعث میشد فقط دلم بخواد تموم بشه زودتر...ولی موضوعش که جالب بود...
خانم مسنی که بعد از سالها و پس از ثروتمند شدن به زادگاهش برمیگرده و بیان میکنه که با یکی از مردای سرشناس شهر رابطه داشته و ازش باردار شد و وقتی مرد بچ
خواص و خطرات مصرف عسل برای خانم های باردار
مصرف عسل برای خانم های باردار خواص و فواید زیادی دارد که البته در صورت مصرف بیش از حد باعث ایجاد خطراتی نیز میگردد. عسل شیرین، مقوی و سالم است. همه افراد پیر و جوان از آن به نوعی بهره میبرند. ولی مگر خوراکی های شیرین برای سلامتی ضرر ندارند؟! همچنین، هنگام بارداری تا چه حد ممکن است ایجاد خطر کند؟ این مقاله به شما کمک میکند تا خطرات و فواید عسل در زمان بارداری را دریابید. پس به خواندن ادامه دهید.

خواص ع
تب اسب پوتوماک
عامل تب اسب پوتوماک (ارلشیوز مونوسیتی اسب، تورم کولون ارلشیایی اسب (Neorickettsia risticii) است. واکسیناسیون در مناطقی که این بیماری بومی است توصیه می‌شود، مانند: نزدیک نهر‌های آب شیرین، رودخانه‌ها، دریاچه‌ها و چراگاه‌های غرق‌آبی. یادآوری سالانه واکسن در بهار انجام می‌شود.
مشاوره و آموزش بیماری درمان تب اسب پوتوماک

مادیان باردار باید قبل از زایمان واکسن را دریافت کند. با اینکه واکسیناسیون باعث کاهش شدت بیماری خواهد شد اما به ن
 ۱- مکمل های غذایی مصرف کنیدمادران باردار برای بدنیا آوردن یک فرزند سالم باید انرژی کافی داشته باشند. همه خانم هایی که تصمیم می گیرند باردار شوند باید از سه تا ۶ ماه قبل هر روز یک قرص مولتی ویتامین و ۴۰۰ میکروگرم فولیک اسید مصرف کنند. مصرف به اندازه ویتامین B قبل و در ابتدای بارداری باعث کاهش ۷۰ درصدی مشکلات استخوانی بارداری می شود. مولتی ویتامین مملو از انواع ویتامین ها همچون آهن برای کم خونی و کلسیم برای سلامت استخوان و دندان ها می شود. قرص
توصیه های ایمنی در مورد کالسکه کودکان
اگر چه  امروزه خانواده ها فرصت کمتری دارند که کودکشان را در کالسکه بگذارند و به گردش بهاری بروند اما کالسکه و دیگر لوازم حمل و گردش نوزاد جزء جدایی ناپذیر خرید لوازم کودک شده است ؛ هم به دلیل جمع شدن و کم شدن حجم و هم به دلیل راحتی بیشتر پدر و مادرهنگام خرید و گردش. به همین دلیل نکات ضروری هنگام خرید و استفاده از این کالا را  در ادامه برایتان آورده ایم. نکته ای که بیشتر از همه باید به آن توجه داشته باشید ای
و کتاب یوما به پایان رسید...

خیییلیییی کتاب فوق الهاده ای بود:)
نوشته خانم "مریم راهی"...
خیلی قشنگ بود...
عکسش:

موضوع:زندگی حضرت خدیجه (س) که حضرت فاطمه(س) رو باردار بودن رو بازگو کرده به قلم خییلیییی قشنگ:)
به شدددت توصیه می شود...

آمار کتاب خوندنتون زیاد...

یاعلی...
پس از مرگ داماد خانم خواب دیده بودند خانم به درب خانه ی محقر دختر کوچک و دامادش آمده است و میخواهد وارد شود به داماد خانم "آقا" می گفتند. یکی از اهالی خانه از او پرسید  خانم چرا تنها آمده ای؟ "آقا" کجاست ؟ گفت ایشان وادی السلام نجف است. 
راهنمای خرید گوشی موبایل
اینکه چه گوشی بخریم یک سوال اساسی است و همه افرادی که قصد خرید موبایل را دارند، از خود می‌پرسند. یکی از مسائلی که در زمان خرید موبایل باید به آن توجه شود، این است که ببینیم چه انتظاری از یک گوشی هوشمند داریم.
ادامه مطلب
وکیل خانم تهران شاید برایتان سوال باشد که چرا بسیاری از افراد در گوگل واژه وکیل خانم تهران را جستجو می کنند؟ می خواهیم با بررسی این موضوع به پاسخ آن دست پیدا کنیم.
بسیاری از خانم ها جهت حل مشکل حقوقی خود حالا چه پرونده خانواده باشد ، چه پرونده حقوقی و چه پرونده ملکی صلاح و راحتی را در ان می بینند که جهت مشاوره حقوقی و یا ارجاع پرونده حقوقی خود به یک وکیل خانم مراجعه کنند. وکیل خانم چه مزیت هایی دارد که موکلین بیشتر خواستار مراجعه به وکیل خانم م
هفته ی قبل در چنین شبی لحظات شیرینی را در جوار هم تیمی ها و مربی مان گذراندیم ، به ذوق فردا هایی پرگل با پیروزی های بسیار ، غافل از شکست های تلخی که انتظارمان را میکشید ... 
شرح گفتن قصه نیست ، اما یکی از بازیکنان خوبمان که البته بازیکن اصلی نبود اما کلیدی بود ، و اتفاقا دقایق زیادی نیز به میدان رفت ، دیشب خبر باردار شدنش را داد ، البته باردار بود ، آن هم  زمانی که تکل های سهمگینش دروازه را نجات میداد ، موجودی را درونش با خود میکشید ، در واقع تیم
خدایا پنج شنبه ها را از من نگیر.خانم کاف را از من نگیر.این کتابِ هر روز تازه تر از دیروز را از من نگیر.که اگر به محال بگیری،دنیا که سهل است،خود مرا از من گرفته ای.
+اگر هر کس یا خودش یک خانم کاف بود یا یک خانم کاف داشت او هزاران سال پیش بازگشته بود.شک ندارم!
زنان باردار چه ورزش هایی انجام دهند

پیاده‌روی و دوچرخه ثابت مناسب‌ترین ورزش برای زنان باردار

بهتر است زنان باردار پیاده‌روی، دوچرخه ثابت و یا شنا را در برنامه روزانه خود قرار دهند

رییس هیات پزشکی ورزشی استان اصفهان معتقد
است: با توجه به فواید ورزش و تاثیر تمرینات منظم بر روی سلامت مادر و
جنین، بهتر است زنان باردار هفته‌ای ۳ تا ۵ بار به مدت ۱۵ تا ۳۰ دقیقه
پیاده‌روی، دوچرخه ثابت و یا شنا را در برنامه روزانه خود قرار دهند.
ادام
دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم

دانلود فایل

داستان صوتی شوهر آهو خانم - پایگاه دانلود رایگان کتاب | ...www.takbook.com › book › داستان-صوتی-شوهر-آهو-خانم۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. admin; دانلود ... شوهر آهو خانم اثری زیبا و تاثیرگذار از علی‌محمد افغانی است. این کتاب بین ... زبان کتاب : فارسی.
دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم - پایگاه دانلود رایگان کتابwww.takbook.com › 223865-audio-ebook › دانلود-کت...۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی ش

خطرات و عوارض بوتاکس چیست؟ آیا زمانی که باردار هستم یا پس از آن، می­توانم تزریق کنم؟
خطرات وعوارض اصلی بوتاکس، شامل ضعیف شدن ماهیچه­ای است که ناخواسته در آن تزریق انجام شده است؛ و شامل علائم بسیاری است که به ماهیچه ای که به طور تصادفی تضعیف شده بستگی دارد.
من شخصاً برای زن باردار یا شیرده تزریق انجام نمی­دهم. مطلع نیستم که سایر همکارانم این کار را انجام می­دهند یا خیر.

http://WWW.NEGARSKIN.IRhttp://WWW.NEGARSKIN.IR
از مهم ترین عوامل در زمان بارداری نحوۀ تغذیه شما است. بر اساس برخی تحقیقات، خوردن گلابی در سه ماه اول بارداری از تهوع صبحگاهی جلوگیری می‌کند. اما سوال اصلی این است، آیا واقعا گلابی برای دوران بارداری بی خطری است؟در ادامه با مواد مغذی موجود در ۱۰۰ گرم گلابی آشنا می شویم که بر اساس مقدار مجاز روزانه زنان باردار گرد آوری شده اند.
گلابی منبع مواد مغذی و ویتامین هایی نظیر A، B، C، کالری و انواع مواد معدنی است. تمام این مواد تاثیرات مثبتی را برای زن
بیشترین چیزی که در این مدت کوتاه طرح آزارم داده مساله ی محروم کردن مردم از وسایل پیشگیری از بارداریست.روزهای اول که برای آموزش اولیه میرفتم شهرستان،خانم مسئول واحد بهداشت خانواده گفت خانم دکتر براساس س.ی.ا.س.ت های جدید(!) ما دیگه نباید به خانم بالای 45سال بگیم شما پرخطر هستی و نباید باردار بشی_شاشیدم وسط شما و س.ی.ا.س.ت هاتون_!
توی جلسات دهگردشی که هرهفته داریم مکررا میبینم خانم هایی که بچه به بغل میان خانه بهداشت و از بهورز تقاضای وسایل پیشگیر
۱. به نظرتون خانم و آقایی که ۳ ساله ازدواج کردن 
اگه خانم نتونه رو نظرات آقا تاثیر بذاره بی هنری دختره؟ تقصیر دختره؟ 
اگه مادرزن یه چیزی بگه و دختر انجام نده، چیزی که مربوط به زن و شوهر باشه، تقصیر دختر و بی عرضگیشه؟ 
۲. خونه چه کسانی اگر چندبار برید و نیان دیگه نمیرید؟ 
دایی و عمو و خاله جزوشون محسوب میشن؟ 
۳. به نظرتون اگه بخوایم یه چیزیو به دخترمون و دامادمون بگیم با تاکید و باید و اصرار بگیم امکان تاثیرش میره بالا؟ 
به گزارش همشهری آنلاین، مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور در گفت وگو با ایلنا درباره آخرین آمار حوادث جوی تا صبح امروز ۱۳ فروردین گفت: تاکنون براثر حوادث جوی در ۱۵ استان کشور ۲۲ نفر مصدوم شده اند. همچنین از کل مصدومان ۱۴ نفر بوسیله صورت زمینی بوسیله مراکز درمانی واگذاری یافته اند و ۸ نفر در محل به عارض سرپایی تداوی شده اند. وی درباره مصدومان این حوادث گفت: ۲ نفر تو بوشهر، ۶ نفر در سیستان و بلوچستان، یک نفر در فارس، ۲ نفر داخل خراسان جنوبی،
چرا آکوا یوگا بارداری؟

شنا شایع ترین ورزش توصیه شده برای زنان باردار است. در ورزش های ابی بخصوص اکوا یوگا برای زنان باردار می تواند فشار عضلات لگن و کمر را به شدت کاهش دهد.
در واقع در اکوا یوگا بارداری با استفاده بالا از تنفس از طریق بینی و دهان ، به زنان باردار اجازه می دهد تا با بزرگ شدن نوزادان خود در بدن مادر ، بدون حرکات کششی سخت، به روشی سریع و آسان به آرامش عمیق دسترسی پیدا کنند.خانم دکتر شبنم سیاه پوش(ماما سیاه پوش)چندین سال است در

سلام و عرض ادب و احترام
احتراما به استحضار می رساند اولین جلسه شورای مرکزی طرح حمایتی ( بهداشتی و درمانی) مهررخشان روز شنبه مورخه۹۸/۱۲/۳باحضوراعضای بزرگواران شورا برگزارگردیدحاضرین در جلسهخانم دکترگودرزیخانم صمیمیخانم عربخانم تفرشیخانم دهقانیوآقای فدائی
مسئولیت هماهنگی و سازماندهی این شورا برعهده خانم دکترگودرزی می باشد.
یکی از دوران های مهم زندگی هر زن، دوران بارداری است. این دوران در کنار لذت بخش بودن، با مشکلات متعددی همراه می باشد. از آنجایی که سلامت مادر و جنین در دوران بارداری از اهمیت بالایی بر خوردار است باید از قبل اطلاعات کافی در مورد مشکلات احتمالی به دست آورد.
یکی از این مشکلاتی که ممکن است به وجود آید مربوط به مشکلات دندان است.
یکی از عمده ترین مشکلاتی که زنان باردار دچار آن می شوند، دندان درد و خونریزی لثه در این دوران است. پزشکان علت اصلی این قبی
اشک ها می پرسند: پرسش و پاسخ عاشورایی
اشک ها می پرسند : هادی قطبی، نشر بهار دلها
معرفی:
تا حالا شده بین دسته سینه زنی یامجلس عزاداری به این فکرکنی که اصلا چرا باید ۱۴۰۰سال گریه وزاری کنیم؟ اصلا امام که می دانست شهید می شود چرا به آنجا رفت؟ مگر مردم کوفه امام را نمی شناختند که او را به طرز وحشتناکی به شهادت رساندند؟ و…. برای پیداکردن جواب سوالهات چند تا کتاب خوندی؟ اشک ها می پرسند یکی از این کتاب هاست که می تونه کمکت بکنه.
بریده کتاب(۱):
امام حسین

کم خونی در کودکان چه نشانه هایی دارد؟آنمی یا کم خونی زمانی بروز می کند که میزان هموگلوبین در خون پایین تر از حد استاندارد باشد. هموگلوبین ترکیبی پروتئینی است که وظیفه حمل اکسیژن به بافت های بدن را به عهده دارد. بنابر گزارش سازمان بهداشت جهانی حدود ۲۵ درصد از مردم جهان از کم خونی رنج می برند که نیمی از این میزان به کمبود آهن در افراد مربوط می شود. معمولا خانم ها به دلیل خونریزی ماهانه، کودکان در سنین رشد و خانم های باردار بیشتر در معرض کم خون
کتاب صوتی شوهر آهو خانم

دانلودفایل

داستان صوتی شوهر آهو خانم - پایگاه دانلود رایگان کتاب | ...www.takbook.com › book › داستان-صوتی-شوهر-آهو-خانم۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. شوهر آهو خانم اثری زیبا و تاثیرگذار از علی‌محمد افغانی است. این کتاب بین سال‌های ...
دانلود کتاب شوهر آهو خانم - علی محمد افغانی - کتابراهwww.ketabrah.ir › داستان و رمان › داستان و رمان ایرانیکتاب شوهر آهو خانم اثر عل
در این روزهای کرون ، مادرانی که می خواهند زایمان کنند بیشترین اضطراب و ترس راجع به Cuvid-19 ، ترس از زندگی فرزندانشان دارند ، پس از نه ماه بیماری همه گیر درگذشت. شما دنیا را فاسد کرده اید چه رسد به جهان ، ترس فزاینده ای از زنان باردار به خودی خود فرو رفته است …
به گزارش ای ال ال سی ، یکی از ابهاماتی که ممکن است هر روز بسیاری از زنان باردار را به خود اختصاص دهد ، نحوه زایمان و بستری شدن در بیمارستان است. این موضوعی است که وزارت بهداش
کتاب صوتی شوهر آهو خانم

دانلود فایل

داستان صوتی شوهر آهو خانم - پایگاه دانلود رایگان کتاب | ...www.takbook.com › book › داستان-صوتی-شوهر-آهو-خانم۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. شوهر آهو خانم اثری زیبا و تاثیرگذار از علی‌محمد افغانی است. این کتاب بین سال‌های ...
دانلود کتاب شوهر آهو خانم - علی محمد افغانی - کتابراهwww.ketabrah.ir › داستان و رمان › داستان و رمان ایرانیکتاب شوهر آهو خانم اثر علی مح
کتاب صوتی شوهر آهو خانم

دانلود فایل

دانلود کتاب شوهر آهو خانم - علی محمد افغانی - کتابراهwww.ketabrah.ir › داستان و رمان › داستان و رمان ایرانیکتاب شوهر آهو خانم اثر علی مح
توجه به شیوع ویروس کرونا و وضعیت پیش آمده در سرتاسر جهان، بسیاری از مردم در سایر کشورها و همچنین کشور ما برای قطع اتصال زنجیره ابتلا به کرونا و عدم ابتلا به این ویروس اقدام به قرنطینه خانگی کرده اند و از منزل جز برای نیازهای ضروری خارج نمی شوند.
ادامه مطلب
پیش دبستانی لازم است ؟یکی از سوالاتی که والدین از خود می‌پرسند این هست که آیا پیش دبستانی لازم هست؟ از نگاه آموزش و پرورش اجباری برای فرستادن بچه‌ها به پیش دبستانی وجود ندارد و پیش دبستانی مطابق قانون رسمی و غیر اجباری است. البته رسمی بودن آن به این معنی است که نوع محتواهای ارائه شده در این مقطع زیر نظر آموزش و پرورش بوده و این دوره غیر اجباری است. حالا این سوال پیش می‌آید که چه کنیم، بچه‌ها را به پیش دبستانی بفرستیم یا نه؟

ادامه مطلب
یوگا در آب به بطور کلی به معنی انجام دادن تمرین سنتی یوگا، درون آب است و نیز آب درمانی هم گفته می شود. واژه Yoga  از واژه هندی “یوج ” گرفته شده که در زبان سانسکریت به معنی یکپارچگی-هماهنگی میدهد و آکوا نیز معنی آب را دارد.آکوا یوگا یا یوگا در اب از اثر بخش ترین ورزش های ابی شناخته می شود.
در علوم مامایی عموما از شانزدهمین هفته بارداری آکوا یوگا را شروع می کنند و بدین صورت است که علاوه بر حرکات کششی داخل اب همزمان ظرفیت تنفس مادر را به شدت افزایش
تیاتری از پارسا پیروزفرو توی تیاتر شهر دیدم...موضوع جالبی داشت ولی یکم کند پیش میرفت به نظرم و اینکه من خیلی خیلی حس مزاحمت ایجاد کردن برای دوستی که باهام اومده بود داشتم...سعی میکردم لذت ببرم ولی اخراش دیگه واقعا این حس بدی که داشتم باعث میشد فقط دلم بخواد تموم بشه زودتر...ولی موضوعش که جالب بود...
خانم مسنی که بعد از سالها و پس از ثروتمند شدن به زادگاهش برمیگرده و بیان میکنه که با یکی از مردای سرشناس شهر رابطه داشته و ازش باردار شد و وقتی مرد بچ
صبا خانمصبا خانمصبا خانم...از صدای شما که در گوشم می‌پیچد و ساعت‌هاست که صدایم می‌زند متنفرم. لطفا دهانتان را ببندید. دهانتان توی ذهن من وول می‌خورد، پیچ و تاب می‌خورد، گریه می‌کند، فریاد می‌کشد و توان حرکت را از من ‌می‌گیرد. لطفا خفه شوید.
در برخی از مراحل مصاحبه کاری ، در خصوص انتظارات مربوط به حقوق و دستمزد از شما سؤال خواهد شد – یعنی انتظار دستمزد شما از این شغل چه میزان است. یکی از سوالاتی که بسیاری از کارجویان در مواجهه با آن با مشکل مواجه می شوند سوال در مورد حقوق و دستمزد در مصاحبه کاری است.
دلایلی متعددی وجود دارد که کارفرمایان این سوال را می پرسند. در اکثر موارد ، شرکت محدوده پرداختی مشخصی را برای موقعیت شغلی تعیین کرده است. آنها می خواهند مطمئن شوند که انتظارات شما با
توجه توجه:سوالی که درباره ی زنبور ملکه بود جزء امار حساب نمیشه!
.
.
پاسخ ها:
سوال اول:  زگ تون/استودیو زگ
سوال دوم: زنده شدن زنش
سوال سوم:2020
سوال چهارم: 4 تا (ویز،نورا،پلگ،تیکی)
...
خلاصه:
قهرمانان(تمام سوال ها)                         سعود یافتگان(با یک پاسخ اشتباه)                              حذف شدگان(ممکن است برگردند)
       حامد و شاه                                           *** /سوفیا/امیررضا/سالم/لایلا                                        فاخر/رینانورا/sogand/ ...
بهترین مواد قندی برای زنان باردار خرما و عسل می باشد
رییس انجمن علمی مامایی ایران به تغذیه سالم مادران در رشد جنین اشاره کرد و آن را بسیار مهم دانست، وی همچنین بیان کرد بهترین مواد قندی برای زنان باردار خرما و عسل می باشد.ادامه مطلب بهترین مواد قندی برای زنان باردار خرما و عسل می باشد ادامه مطلب...
بارداری دوقلو چه علائم و نشانه هایی دارد؟
دوران بارداری بسیار شیرین و لذت بخش و همینطور سخت است . خیلی از خانم ها دوست دارند دوقلو باردار شوند . ما در اینجا می خواهیم شما را با نشانه های بارداری دوقلو آشنا کنیم
توضیحات بیشتر اینجا را کلیک کنید
یادتان هست زمانی که دانش‌آموز بودیم همکلاسی‌هایی داشتیم _البته اگر خودتان آن دانش‌آموز نبوده باشید_ که وقتی معلم یادش می‌رفت تکلیف بدهد، از جا بلند می‌شدند و با صدای رسا می‌گفتند «اجازه؟ مشق نمی‌دین؟؟» ما هم کفری می‌شدیم و چپ‌چپ نگاهشان می‌کردیم. با این کار فقط دنبال توجه معلم بودند و نفرت ما برایشان اهمیتی نداشت. همین که نور چشمی خانم/آقای معلم باشند برایشان کافی بود. بعدها رفتیم دانشگاه. آن دانش‌آموزان تبدیل شدند به دانشجوهایی ک
اسامی برندگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی کتابخانه باقرالعلوم(ع) شهر خشکرود به شرح زیر می باشد:
در بخش خانوادگی خانم مریم جانی فاردقی 3،000،000 ریال
در بخش نوجوان مکتوب خانم فاطمه شجاعیان 500،000 ریال
در بخش نوجوان پویش خانم حورا چمن پیرا 750،000 ریال
در بخش بزرگسال خانم آسیه دلیریان 800،000 ریال
یک وقت هایی ذهنت پر از سوال های دم دستی میشود.از این سوال هایی که با یک سرچ یا پرسیدن از چندتا آدم راحت به جوابش میرسی و لازم نیست کوهی را جا به جا کنی.
اما همین سوال ها برات حکم پیدا کردن گنج و شکست دادن غول مرحله اخر بازی را دارند.نه توی گوگل جوابی پیدا میکنی و نه ادمی را داری که به سوالات جواب بدهند.فقط یک خدا که بهش میگی جواب این سوال چیه؟ 
یک وقت هایی ذهنت پر از سوال های دم دستی میشود.از این سوال هایی که با یک سرچ یا پرسیدن از چندتا آدم راحت به جوابش میرسی و لازم نیست کوهی را جا به جا کنی.
اما همین سوال ها برات حکم پیدا کردن گنج و شکست دادن غول مرحله اخر بازی را دارند.نه توی گوگل جوابی پیدا میکنی و نه ادمی را داری که به سوالات جواب بدهند.فقط یک خدا که بهش میگی جواب این سوال چیه؟ 
یک : 
شما هم هوای شهرتون خیلی سرد و زمستونی شده یا فقط شهر ماست ؟!
یعنی رسما دارم قندیل می بندم :|

دو : کاملا بی ربط به سوال اول :)
شما تو قورمه سبزی هاتون لیمو عمانی / امانی میندازین ؟! یا خیر ؟! 
اگر نمیندازین حتما یکبار امتحان کنید خیلی خوشمزه میشه و خوش عطر و بو ^___^
سه :
چرا هیچکی تو بیان نیست ؟! چرا اینجا سوت و کوره ؟! 
سوال چهار رو بعدا میپرسم تو‌ پست جداگانه ای حالا :))
پشتیبان خانم مهسا آ برگشت توی اتاق بهش میگم این نفر جدید میتونه مثل شما لحظات مفرحی برای ما فراهم کنه ؟ مبگه نه این توی باقلی هاست ... بعد که رفت بیرون به پشتیبان خانم مریم ز گفت این پسر کی که این پشتیبان خانم مهسا آ  بهش این جوری میگه !!! کلی خندیدم
تا حالا به ادمهای جامعه ، اونهایی که برای بدست آوردن روزی حلال تلاش میکنن دقت کردید؟ ادمهای مختلفی از طیف های مختلف
یعنی بعضی موقع خودم دوست داشتم کمکشون کنم اما روزی همه بنده ها رو خدا میده ، از خانم ساندویچ خانگی جلوی کارگذاری ، تا پیرمرد ظرف فروش توی بازار ، یا خانم ترشی فروش ...

خودم یه بار برام سوال پیش اون پیرمردی گوشه بازار که ظرف فروشه و غرفه بزرگی نداره و مثلا روی زمین پارچه ای انداخته و 2 تکه ظرف جلوشه ، چجوریه برنامه اش و خدا چجوری ب
میدان الکتریکی
مفهوم میدان الکتریکی توسط مایکل فارادی مطرح شد. میدان الکتریکی در اطراف جسم باردار شکل می‌گیرد و به تمام ذرات باردار درون میدان نیرو وارد می‌کند. میدان الکتریکی بین دو بار، مشابه میدان جاذبه بین دو جرم عمل می‌کند و مانند آن در فضای بی‌نهایت گسترش می‌باید و یک رابطه مجذور معکوس با فاصله نشان می‌دهد. اما، یک فرق اساسی در این بین وجود دارد. میدان جاذبه همیشه در نقش جذب‌کننده عمل می‌کند و می‌کوشد تا دو جسم را به یکدیگر برسان
سلام
احیانا شما تو خیابان ببینید ،چادر یه فردی رو از سرش می کشند (به وضوح این کار نمی کنند ،چون غیرت خود خانم به جوش میاد)یا مورد تمسخر بیش از اندازه قرار می دهند ،آیا واکنشی نشان نمی دهید؟؟؟
حالا با فضای مجازی با کلیپ ،متن،داستان ،رویا پردازی،دارند این کار انجام می دهند...
البته دود این کار هم تو چشم آقا و هم خانم میره..
یعنی نمیخواهید واکنشی نشان بدهید؟؟؟
شاید یه جاهای بی اعتنایی جواب بده،یه جاهای برد کردند ارزش ها...یه جاهای بیان صحیح...
خوب ف
سلام
این سوال رو در درجه اول خانم ها بهش پاسخ بدن، البته اگه آقایون هم خواستن پاسخ بدن طوری نیست اما ترجیح بر اینه خانم ها پاسخ بدن.
آیا این مطلب حقیقت داره که خانم ها از شوهری که دیگه خیلی زن ذلیل باشه و کلاً مطیع امرشون باشه و بله و چشم از دهنش نیفته بدشون میاد؟، و دوست دارن هر از گاهی نه هم بشنون، شوهرشون هر از گاهی بهشون تحکم هم بکنه، امر و نهی هم بکنه، هر از گاهی حتی شوهرشون بهشون یه تشری هم بزنه، هر از گاهی یه دادی هم سرشون بزنه و خلاصه اقتد

خانم ها از چه جور مرد هایی بدشون میاد

۸ تیپ از آقایون هستند که خانم ها ازشون فرارین .

۱.مردهای نیازمند...این تیپ بیش از حد احساساتی بوده و نسبت به خود شک دارد و مدام نیاز به ابراز علاقه دارد او جذاب نیست زیر اعتماد به نفس و استقلال از جمله خصوصیات جذاب آقایون نزد خانمها ست.
ادامه مطلب
✅ گزارش مختصری از مسابقه کتابخوانی ویژه ماه مبارک رمضان با عنوان "یادت باشد" زندگینامه شهید مدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی
تعداد شرکت کنندگان در مسابقه 198 نفر که 81 نفر به تمامی سوالات پاسخ صحیح دادند و 117 نفر بقیه دارای اشکال بودند .
در پایان جلسه نمایندگان پنجشنبه 98/3/30 بین شرکت کنندگانی که به کلیه سوالات پاسخ صحیح دادند قرعه کشی انجام شد و بار اول به نیت امام رضا علیه السلام به 8 نفر و بار دوم به نیت 5 تن به 5 نفر از عزیزان کارت هدیه تعلق گرفت .

وزن ایده آل برای خانم ها چقدر است؟

وزن ایده آل برای خانم ها

اکثر مردم گمان می کنند که برای محاسبه وزن ایده‌ال خویش، تنها باید به قدشان توجه کنند ولی واقعیت این است که برای محاسبه دقیق وزن ایده‌ال ، به جز قد، جنسیت و اندازه استخوان بندی هم باید در نظر گرفته شود.
دستور العمل محاسبه وزن ایده‌ال برای خانم ها 
_ قدتان را اندازه بگیرید و یاد داشت کنید.
ادامه مطلب
سوال : افتر افکت
نوع سوال : تشریحی- تستی- صحیح غلط-وصل کردنی- جای خالی
شاخه : کاردانش
رشته : تصویرسازی و جلوه های ویژه ی رایانه ای
هنرستان : طلوع
طراح : سرکار خانم مهندس کمال زئی
شهرستان : جالقزمان : خزداد 98
فایل pdf :دریافت
فایل پاسخنامه:دریافت
یک عدد دانشجوی سابق بهم پیام داده
پیامشو عیناً کپی میکنم
حتی بدون حذف اسامی:
با سلام وقت بخیر عیدتان. مبارک. سوالی داشتم. شما عمه داماد خانم نجاتی هستید؟ خواهر خانم نجاتی (مهسا)زن عموی بنده هستن و دامادشان با عروس ما(زنداداش ) گویا هم کلاسی بودن. (همسر سمیه خانم)
الان من کی ام؟؟
حتما شما هم می دانید وقتی می خواهید وارد یک رشته ای شوید سوالاتی برای شما هم پیش می اید منم به کسی نیاز دارم که منو راهنمایی کند و به همه سوالات من جواب دهد چون همین سوال ها است که زندگی را از این ور به اون می اندازد خوب بریم سر سراغ پرسش ها سوال اول: اول سایتی است که سوالات کنکور علوم انسانی سال 97 در ان باشد شاید بگید چرا می خواهد نگاه کند تو که کلاس نهمی ولی اینجوری نیست چون می خواهم با سوال های کنکور اشنا بشوم  سوال دوم: این است که در رشته علوم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها